LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Svētdiena, 2021. gada 18. aprīlis
Laura, Jadviga
Ludza
Partly sunny
14°C
 
A A A

Aicina uz aktieru atlasi jaunajai Viestura Kairiša filmai

Aicinām interesentus visās vecuma grupās piedalīties režisora Viestura Kairiša jaunās spēlfilmas “Piļsāta pi upis” aktieru atlasē, kas notiks 8. janvārī no plkst. 14.00 līdz 21.00 Rēzeknes Kultūras namā, Brāļu Skrindu ielā 3.

Filmēšanas process Viestura Kairiša jaunajai spēlfilmai “Pilsēta pie upes”  sāksies jau februāra beigās. Filmēšana norisināsies Latgalē (Ludzā, Rēzeknē, Krāslavā). Spēlfilmas scenārija pamatā ir Gunara Janovska romāns ar tādu pašu nosaukumu. Filmas galvenajam varonim Ansim ir nevainīga profesija – daiļkrāsotājs. Viņš ir pieprasīts pie visiem režīmiem – autoritārajā pirmskara Latvijā, pie komunistiem un nacistiem. Bet viņa sirdi un dvēseli nevar iegūt neviens no tiem.

Režisors Viesturs Kairišs par topošo filmu: “Lai cik necilvēciska būtu vēstures notikumu gaita, cilvēkam vienmēr ir iespēja palikt cilvēkam. Viena no filmas lielākajām ambīcijām ir izstāstīt par tik nebeidzami daudziem vēsturiskiem notikumiem, nepārvēršoties formālā notikumu kaleidoskopā.”

Ja nav iespēja būt klāt atlasē, tad gaidām pieteikumus ar fotogrāfiju, vārdu, uzvārdu, kontaktinformāciju un apģērba izmēru uz e-pastu [email protected]

Agnese Kumpiņa,

Baltic Spotlight Casting

Sintijas Zandersones /LETA/ foto: Viesturs Kairišs Latvijas nacionālā filmu festivāla “Lielais Kristaps” balvu pasniegšanas ceremonijā

coloring.cool