LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Pirmdiena, 2021. gada 21. jūnijs
Monvīds, Egita, Emīls
Ludza
Clear
21°C
 
A A A

Aicina pieteikties Zelta kāzu jubilāru godināšanai

Zelta rudens zelta lapas bārsta,

Zelta mūžs ar mīlestību vainagots.

Visiem mums no Jūsu zelta pūra

Ir pa kādai riekšaviņai dots.

Divu cilvēku mīlestība daudzu gadu desmitu garumā. Tas ir apbrīnas vērts. Vienmēr blakus viens otram, dāvājot mīlestību, uzticību, līdzjūtību, prieku, pavadot ik dienu kopīgi, visa mūža garumā. Māksla būt laimīgiem nebūt nav sarežģīta, jo laimīgas laulības noslēpums ir vēlmē rūpēties par otru, nevis tikai  par sevi, cienīt citu tāpat kā sevi.

         Pusgadsimtu šie cilvēki tur viens otru pie rokas ne tikai pārnestā, bet nu jau dažkārt arī vistiešākajā nozīmē. Kopīgi sagaidīti saullēkti un aizvadīti saulrieti, dienas, nedēļas, mēneši un gadu desmiti nomainījuši cits citu, tikai šo pāru mīlestība palikusi nemainīga.

        Zelta kāzu jubilāri, Jūs esat spējuši iznest savu mīlestību mūža garumā, tāpēc esat pelnījuši svētku dienu ne tikai ģimenes un tuvinieku lokā, bet arī kopīgu apsveikuma ceremoniju tautas namā.     

       Ludzas Tautas nams kopīgi ar dzimtsarakstu nodaļu š.g. 30.novembrī  turpina aizsākto tradīciju – rīkot godināšanu tām novada un pilsētas  ģimenēm, kuras pagājušajā gadā un šogad atzīmē Zelta kāzas. Patiess prieks, ka Jūs ir tik daudz- pāri 30 pāriem. Būsim priecīgi, ja atsauksies arī tie, kuri jau droši iesoļojuši  pretī kopdzīves sestajam gadu desmitam.

      Aicinām Zelta kāzu jubilārus līdz 1.novembrim pieteikt savu dalību pasākumā zvanot pa tālruni 29436881 Valentīnai, vai rakstot e-mailu [email protected]. Vecākus svinībām var pieteikt bērni, mazbērni ,tuvinieki ,draugi, kaimiņi, sagādājot patīkamu pārsteigumu gaviļniekiem.

Cerot uz Jūsu atsaucību,                                      

Tautas nama direktore

V. Razumovska

 

coloring.cool