LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Pirmdiena, 2021. gada 17. maijs
Umberts, Herberts, Dailis
Ludza
Rain
22°C
 
A A A

Aicina piedalīties barikāžu laika atceres pasākumā

1968266_fJoKZnAtzīmējot 1991. gada barikāžu 25. gadadienu, 2016. gada 16. janvārī Rīgā notiks atceres pasākums, kas iecerēts kā paaudžu tikšanās atmiņās un mūzikā. Pasākumā aicināti piedalīties barikāžu dalībnieki no visiem Latvijas reģioniem un viņu tuvinieki unikālā nevardarbīgās pretošanās brīža atcerei. Kā iespējamā pasākuma norises vieta plānots Starptautiskais izstāžu centrs Ķīpsalā no plkst. 15:00 līdz 19:30.
1991. gada barikāžu atceres pasākuma piedalīsies sabiedrībā zināmas personas, tostarp Latvijas Valsts prezidents. Programmā paredzēti barikāžu piemiņai veltīti video stāsti, uzrunas, dzejas lasījumi un muzikāli priekšnesumi. Muzikālo programmu nodrošinās grupa “Dzelzs vilks”, jaundibinātā mūsdienu tautas mūzikas apvienība “Jauno Jāņu orķestris”, muzikālā apvienība “Raxtu raxti”, etnorokgrupa “ElektroFolk”, Latvijas Kultūras akadēmijas jauktais koris “Sōla”, Rīgas Tehniskās universitātes studentu pūtēju orķestris “SPO”, kā arī jaunā talantīgā dziedātāja Aleksandra Špicberga u.c.
Dalībnieku pieteikšanās pasākumam notiek līdz 2016. gada 11. janvārim uz e-pastu [email protected] vai zvanot pa tālr. 67213525.
Pasākumu organizē Latvijas Republikas Kultūras ministrija sadarbībā ar Latvijas Kultūras akadēmiju un 1991. gada barikāžu dalībnieku biedrību.

coloring.cool