Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Piektdiena, 2020. gada 23. oktobris
Daina, Dainida, Dainis
Ludza
Cloudy
9°C

A A A

Aicina darbā

SIA “LATVIJAS LAUKU KONSULTĀCIJU UN IZGLĪTĪBAS CENTRS”
Ludzas nodaļa

aicina pievienoties komandai:

LAUKU ATTĪSTĪBAS KONSULTANTU/I

Darba pienākumi:

– sniegt informatīvos un konsultatīvos pakalpojumus lauku uzņēmējiem un lauku iedzīvotājiem par lauku attīstību un lauku

– uzņēmējdarbību, tai skaitā, par valsts, ES un citiem atbalsta veidiem;
– sniegt konsultatīvo atbalstu uzņēmējdarbības uzsākšanā un attīstībā;
– izvērtēt teritorijas resursus;
– izplatīt aktuālo ar lauku attīstību saistīto informāciju un organizēt informatīvās dienas.

Prasības:

– augstākā vai vidējā profesionālā izglītība;
– izpratne par lauksaimniecības un lauku attīstības politiku ES un Latvijā;
– labas latviešu valodas zināšanas;
– labas datorlietotāja iemaņas;
– iniciatīva, spēja uzņemties atbildību un rast patstāvīgus risinājumus;
– labas komunikācijas spējas;
– B kategorijas autovadītāja apliecība.

Mēs piedāvājam:

– darbam atbilstošu atalgojumu;
– mūsdienīgus darba apstākļus;
– atbildīgu, interesantu un dinamisku darbu;
– profesionālās izaugsmes iespējas.

Pieteikumu un CV lūdzam iesniegt līdz š.g. 30. augustam

Mūsu adrese: SIA „Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Ludzas nodaļa, Raiņa ielā 16a, LV- 5701; Beāte Narnicka, e- pasts: [email protected]; Tālruņi uzziņām: 65707200 , 26106121

coloring.cool