LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Trešdiena, 2021. gada 21. aprīlis
Marģers, Anastasija
Ludza
Mostly cloudy with showers
10°C
 
A A A

Aicina darbā pedagogu-karjeras konsultantu

Ludzas novada Izglītības, kultūras un sporta pārvalde aicina darbā pedagogu-karjeras konsultantu uz Eiropas Savienības fondu darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 8.3.5. specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot pieeju karjeras atbalstam izglītojamajiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” projekta Nr.83.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” īstenošanas laiku.

Prasības pretendentiem:

* Otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība pedagoģijā un karjeras konsultanta kvalifikācija vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība pedagoģijā un skolotāja – karjeras konsultanta B programma vismaz 72 stundu apjomā, atbilstoši MK 28.10.2014. noteikumu Nr.662 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kompetences pilnveides kārtību” prasībām (atbilstoši Izglītības likumam, par pedagogu karjeras konsultantu var strādāt arī speciālists, kas studē maģistrantūras programmā Karjeras konsultants.)

* Valsts valodas prasme augstākajā līmenī;

* Teicamas saskarsmes un organizatoriskās prasmes;

* Prasme jēgpilni izmantot IKT;

* Atbildība un precizitāte pienākumu izpildē.      

Iesniedzamie dokumenti:

–  motivācijas vēstule;

–  CV;

– izglītību un tālākizglītību apliecinošu dokumentu kopijas.

Iesniedzamos dokumentus lūdzam iesniegt  Izglītības, kultūras un sporta pārvaldē ar norādi “Pieteikums Ludzas novada Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes pedagoga- karjeras konsultanta amatam” līdz 31.08.2017.   

Papildus jautājumu gadījumā lūdzam rakstīt uz e-pastu [email protected]  vai zvanīt pa tālruni 65707141.

coloring.cool