LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Pirmdiena, 2021. gada 21. jūnijs
Monvīds, Egita, Emīls
Ludza
Mostly sunny
27°C
 
A A A

Aicina barikāžu dalībniekus pieteikties uz bezmaksas atceres pasākumu – koncertu “Bulvārī brīvība”!

IelugumsLatvijas Kultūras akadēmija sadarbībā ar Kultūras ministriju un 1991. gada barikāžu dalībnieku biedrību organizē atceres pasākumu 1991. gadā notikušajām barikādēm. Pasākums notiks 2016. gada 16. janvārī no plkst. 15.00 – 19.30 Ķīpsalas hallē. Pasākuma režisori: Juris Jonelis un Uģis Brikmanis.

Pasākums norisināsies pavisam drīz, taču joprojām notiek aktīva dalībnieku reģistrēšana. Atceres pasākumam aicināti pieteikties barikāžu dalībnieki ar tuviniekiem, lai visi kopā atminētos, kā arī dalītos pieredzē un sajūtās par piedzīvoto.

2016.gada janvārī Barikādēm aprit 25 gadi. Atceres pasākuma “Bulvārī brīvība” galvenais motīvs ir Barikāžu laika mantojums jaunajai paaudzei, programmā paredzot piemiņai veltītus video stāstus un dzeju, ko ierunājuši Daugavpils teātra jaunā dramatiskā teātra aktiera mākslas kursa studenti (kursa vadītājs režisors Juris Jonelis), kā arī barikāžu dalībnieku atmiņu stāstus ierunājuši Latvijas Kultūras akadēmijas Dramatiskā teātra aktiera un režijas mākslas 3. kursa studenti (kursa vadītāja profesore Māra Ķimele). Pasākuma apmeklētāji varēs klausīties atmiņu stāstus par 1991. gada notikumu dalībnieku mobilizāciju, sajūtām, emocijām, plāniem, piedzīvojumiem un pārdzīvojumiem, kā arī skatīties filmas no 1991. gada janvāra galvenajām norises vietām.

Muzikālo repertuāru patriotiskās skaņās nodrošinās mūsdienu tautas mūzikas apvienība Jauno Jāņu orķestris, muzikālā apvienība Raxtu raxti, etnorokgrupa ElektroFolk, Latvijas Kultūras akadēmijas jauktais koris Sōla, Rīgas Tehniskās universitātes studentu pūtēju orķestris SPO, kā arī jaunā un talantīgā dziedātāja Aleksandra Špicberga.

Atceres pasākums ir bez ieejas maksas!

Aicinām barikāžu dalībniekus ar tuviniekiem apmeklēt pasākumu un sekot līdzi jaunākajai informācijai Facebook un Draugiem.lv lapās, kā arī informējam, ka dalībnieku skaits pasākumā ir ierobežots, tāpēc lūdzam pieteikties savlaicīgi uz norādīto kontaktinformāciju!

Kontaktinformācija:

Barikāžu dalībnieku ar tuviniekiem pieteikšanās pasākumam: rakstot uz [email protected] vai zvanot 67213525. Par iespējām nokļūt līdz atceres pasākuma norises vietai interesējies savas pilsētas vai novada pašvaldībā!

Projekta vadītāja: Monta Kononova, 26484992, [email protected]

AR DOMU PAR RĪTDIENU

1991.gada barikāžu 25. gadadienai veltīts koncerts

2016. janvārī plkst. 19.00 Rīgas Domā

Koncertā piedalās: Igo, Renārs Kaupers, Jānis Stībelis, Aija Andrejeva, Goran Gora, Vestards Šimkus, Latvijas Radio koris un Kaspars Putniņš, Elīna Šimkus, Ieva Kerēvica, Aija Vītoliņa, Sus Dungo, Dainis Skutelis, Laima Jansone, Anete Kozlovska, Rīgas Doma meiteņu koris un citi.

Koncerta režija: Intars Rešetins un Juris Vaivods.

Ieeja bez maksas.

Papildu informācija kultura.riga.lv un ascendum.lv.

Koncertu organizē Ascendum sadarbībā ar Rīgas domi, atbalsta Meduza, Rīgas Doms, McCANN Rīga. Informatīvi atbalsta LTV, SWH.

Screen Shot 2016-01-08 at 10.36.59

coloring.cool