LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Piektdiena, 2021. gada 14. maijs
Elfa, Elvita, Aivita, Krišjānis
Ludza
Showers
12°C
 
A A A

Aglonā būs iespējas apgūt fotoziepju pagatavošanu

10.februārī plkst. 10:00 Profesionālās tālākizglītības un pilnveides izglītības iestāde Izglītības un inovāciju centrs “LoDe” (Izglītības iestādes reģistrācijas apliecības numurs 4260802197) Aglonā organizē neformālās izglītības programmu “No ziepēm līdz foto ziepēm”.

Interesentiem būs iespēja uzzināt plašāku informāciju par ziepju pagatavošanas procesu, piedevām, smaržvielām, pigmentu un perlamutru izmantošana ziepju liešanā. Praktiskajās nodarbībās izmēģināt dažādas ziepju liešanas formas, kā arī pievienot kaltētus ziedus pēc savas gaumes. Profesionāla pasniedzēja vadībā varēs uzzināt par šī brīža aktuālāko tendenci ziepju liešanā – foto ziepēm. Katram programmas dalībniekam būs iespēja pašam izgatavo vienu gabaliņu foto ziepju ar savu izvēlētu bildi/tekstu.

Foto ziepes šobrīd ir īpaši aktuālas dāvanas, lai iemācītos tās pagatavot, iepriekšējas zināšanas nav nepieciešamas, tāpēc ikviens interesents aicināts apgūt šīs prasmes. Iepriekšēja pieteikšanās obligāta pa tālr. 26481995.

Mācīsimies kopā, darbosimies tā, lai iegūtās ziepju un foto ziepju pagatavošanas zināšanas varētu nākotnē praktizēt paši. Sagatavosimies Valentīndienai, pārsteigsim savus radus un draugus ar personalizētām dāvanām!

Acina Izglītības un inovāciju centrs “LoDe” Aglonā

coloring.cool