Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Trešdiena, 2020. gada 28. oktobris
Ninona, Ņina, Antoņina, Oksana
Ludza
Cloudy
10°C
 
A A A

8. Uzņēmēju partneriāts Vīlandē

news_4122Eiroreģions „Pleskava – Livonija” sadarbībā ar Pleskavas apgabala Tirdzniecības un rūpniecības kameru 2016. gada 28. janvārī Vīlandē (Igaunija) organizē astoto pierobežas teritorijas uzņēmēju tikšanos – partneriātu.
Partneriāta formāts – individuālas sarunas starp partneriem par sadarbības iespējām biznesa attīstībai. Plānots, ka partneriātā piedalīsies Latvijas un Igaunijas pierobežas uzņēmēji, kā arī Krievijas (Pleskavas apgabals) un Baltkrievijas (Dokšicu rajons) uzņēmēji un uzņēmējdarbību veicinošās institūcijas.
Aicinām uzņēmējus un organizācijas, kas ir ieinteresētas veidot sadarbību ar Baltkrievijas, Igaunijas un Krievijas uzņēmumiem ieplānot šo datumu un piedalīties partneriātā. Tiklīdz būs informācija par pasākuma detalizētu programmu un dalības maksu, izsūtīsim arī pieteikšanās anketas, kā arī visa informācija būs pieejama Eiroreģiona “Pleskava- Livonija” mājaslapā www.pskov-livonia.net.
Papildus informācija – 29163807 (Eiroreģiona “Pleskava- Livonija” Latvijas sekcijas izpilddirektors Juris Annuškāns) vai 26133029 (Eiroreģiona “Pleskava- Livonija” Latvijas sekcijas sekretāre Ineta Bordāne).

coloring.cool