LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Pirmdiena, 2021. gada 21. jūnijs
Monvīds, Egita, Emīls
Ludza
Mostly sunny
26°C
 
A A A

POLICIJA INFORMĒ

VP logoLaika posmā no š.g. 4. līdz 11.maijam VP LRP Ludzas iecirknī tika reģistrēti 69 paziņojumi par dažādiem notikumiem: 7 zādzībām, 7 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumiem, 3 sadzīves konfliktiem un 13 huligānisma gadījumiem. Ludzas novadā Rundēnu pagastā konstatēta patvaļīga meža cirte. Uzsākti 8 kriminālprocesi. Sastādīti 29 administratīvā pārkāpuma protokoli, tai skaitā 3 nelikumīgās alkoholisko dzērienu un tabakas izstrādājumu aprites jomā.
Satiksmes uzraudzības rotas inspektori konstatēja 58 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus. Konstatēts, ka 4 riteņbraucēji pārvietojās ar velosipēdiem alkohola reibumā. Reģistrēti 2 ceļu satiksmes negadījumi, bojā gājušo nav , cietusi 1 automašīnas vadītāja.

Atrasti kārtējie kara laika lādiņi
Pirmais gadījums konstatēts š.g. 4.maijā Zilupes novadā Pasienes pagastā c.Pasiene, kad uz lauka tika atrasta nesprādzis Otrā pasaules kara laika rokas granāta.
Pēc divām dienām, 6.maijā, policijā saņemts paziņojums par to, ka Ciblas novadā Ciblas pagastā kādā meža masīvā atrasti 2 kara laika lādiņi.
Abos gadījumos paziņots NBS nesprāgušās munīcijas rotas sapieriem.
***
5.maijā no rīta konstatēts, ka Kārsavā, Vienības ielā no daudzīvokļu mājas pagalma nozagts sporta ritenis sudrabā krāsā. Velosipēds bija piestiprināts pie margām ar drošības aprīkojumu. Materiālais zaudējums – ap 200 euro.
Uzsākts kriminālprocess. Vainīgā persona un nozagta manta tiek meklētas.
***
Š.g. 30.aprīlī Kārsavas novadā Mērdzenes pagastā no kādā privātīpašumā esošā pirts tika nozagti daži izstrādājumi no alumīnija. Izmeklēšanas gaitā policijas darbinieki noskaidroja vietu, kur ļaundari paslēpa nozagto. Š.g. 7.maijā pēc pusdienām tika aizturētas 2 personas, kuras ir saistītas ar notikušo zādzību. Izrādījās, ka tie ir 1962.gadā un 1970.gadā dzimušie vīrieši no Jūrmalas. Jāpiebilst, ka šīs personas agrāk bija nonākušās policijas redzesloka par mantiskā rakstura noziedzīgiem nodarījumiem mūsu valsts dažādas pilsētās.
***
9.maijā ap plkst.10:35 Ludzā, Latgales ielā konstatēta vēl viena pārtikas zādzība 7.38 euro vērtībā. Šoreiz to ir izdarījusi kāda 1954.gadā dzimusī sieviete. Prece – lašu sarkanu ikru bundža atgriezta veikalam.

Sagatavoja:
Jeļena Rutkovska
VP Latgales reģiona pārvaldes
Ludzas iecirkņa
Kārtības policijas nodaļas inspektore

tālr.: 65703807, 26540044

coloring.cool