LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Sestdiena, 2021. gada 15. maijs
Sofija, Taiga, Airita, Arita
Ludza
Rain
17°C
 
A A A

25.maijā VPD Ludzas TSV atvērto durvju diena

logo_jpg_gaisaisValsts probācijas dienesta Ludzas teritoriālās struktūrvienība (VPD Ludzas TSV), atzīmējot 10.gadadienu, 2015.gada 25.maijā aicina jauniešus, skolēnu grupas un visus interesentus apmeklēt atvērto durvju dienu.
Interesenti tiek aicināti satikt VPD Ludzas TSV darbiniekus, uzdot sev interesējošus jautājumus un iegūt informāciju par probācijas darbu un funkciju izpildi, par probatora profesiju, par novitātēm sabiedrībā izciešamo sodu izpildes organizēšanā, par notiesāto paveikto piespiedu darbos (izdarīto varēs aplūkot arī fotogrāfijās), kā arī testēt alkometru un gūt atbildes uz citiem sev interesējošiem jautājumiem.
Šajā dienā aicinām arī esošos darba devējus, kuri nodarbina notiesātos piespiedu darbā, aplūkot fotogrāfijās notiesāto paveikto pie citiem darba devējiem un smelties idejas jauniem darbiem sabiedrības labā. Informējam, ka notiesātos var nodarbināt valsts vai pašvaldību iestādes, kapitālsabiedrības, aģentūras, biedrības, nodibinājumi un reliģiskās organizācijas, ar kurām dienests ir noslēdzis līgumu par probācijas klientu nodarbināšanu piespiedu darbā. Aicinām potenciālos darba devējus iepazīties ar piespiedu darba izpildes organizēšanu un apsvērt iespēju nodarbināt notiesātos sabiedrībai derīgos darbos.
Uz tikšanos šī gada 25.maijā atvērto durvju dienā VPD Ludzas TSV!

Adrese: Raiņa ielā 16, 4.stāvā, Ludzā, Ludzas novadā, LV-5701, tālrunis uzziņām: 65707343; 65707327. Skolēnu grupas aicinām pieteikties iepriekš.

 

 

 

coloring.cool