LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Pirmdiena, 2021. gada 17. maijs
Umberts, Herberts, Dailis
Ludza
Mostly cloudy
18°C
 
A A A

22. un 23. aprīlī – JAUNĀ LIELĀ TALKA

Lielā talka Ludzas kapos..-page-001Lielā Talka ir tradicionāls vides pasākums Latvijā, kas tiek rīkots kopš 2008. gada ar mērķi padarīt Latviju un Baltijas jūras reģionu par tīrāko vietu pasaules kartē.

Šogad Ludzas novada jaunieši tiek aicināti piedalīties Jaunajā Lielajā talkā, kas notiks divos posmos. Viens posms būs Lielās talkas pasākums “Atmiņu audeklu aužot” 22. aprīlī, kur ludzāniešiem, kā arī novada iedzīvotājiem būs iespēja sakopt Ludzas ievērojamāko iedzīvotāju atdusas vietas. Aicinām ikvienu 22. aprīli plkst. 13:00 pie Ludzas kapličas, līdzi ņemot darba inventāru (grābekļus u.c.), cimdi un maisi būs pieejami uz vieta. Īpaši gribētos šajā talka redzēt Ludzas novada jauniešus. Jo tieši jauniešiem ir jāzina cilvēki, kuri ir ierakstījuši sevi Ludzas vēstures grāmatā. Šī talka tiks rīkota sadarbībā ar Ludzas pilsētas galveno bibliotēku. Uzaicināta ir arī Ludzas vēstures zinātāja Inna Jegorova.

LIELA TALKA(1)Otrais talkas posms “Ludzai būt dzidrai” noritēs 23. aprīlī. Talcinieki būs gaidīti Ludzas Zaldātu radziņā no plkst. 10:00.

Talkas dalībnieki laivās dosies gar Mazā Ludzas ezera krastiem, lai savāktu plastiku, stiklu un citus atkritumus. Tas būs kopīgs pasākums ar biedrību “AKA Latvia”. No organizatoru puses talkošanai uz ūdens tiks nodrošinātas 4 laivas. Aicinām pieteikties talkai uz ūdens ar SAVĀM LAIVĀM! Tāpat arī dariet zināmu, vai jums būs vēl kāda brīva vieta talciniekiem.

Lūdzam šim talkas posmam pieteikties Ludzas novada Bērnu un jauniešu centrā savlaicīgi (Ludzā, Tirgus ielā 22; t. 65722189). Jāņem vērā, ka talkot uz ūdens būs iespējams tiem jauniešiem, kas ir sasnieguši 14 gadu vecumu.

Bērniem tiks organizētas stafetes un citas aktivitātes. Būs arī iespēja vizināties ar plostu pa Mazo Ludzas ezeru.
Dzīvosim sakoptā vidē, lai prieks!

Ludzas novada Bērnu un jauniešu centrs

coloring.cool