LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Otrdiena, 2021. gada 15. jūnijs
Vilija, Vits, Žermēna, Baņuta
Ludza
Intermittent clouds
9°C
 
A A A

Sākoties jaunajam mācību gadam, arī Latvijas darba devējiem iespēja gūt jaunas zināšanas LDDK mācību programmās

lddkLatvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) Biznesa resursu centrs izsludina pieteikšanos uz mācību programmām 2013. gada rudens sesijā. Piedāvājam papildināt zināšanas sociālā dialoga un cilvēkresursu vadības, korporatīvās sociālās atbildības, publiskās – privātās partnerības jomās. Šo iespēju kopš 2010.gada jau izmantojuši vairāk nekā 1150 darba devēji – uzņēmēji un pašvaldību pārstāvji visā Latvijā.

2013.gada rudenī mācību programmas notiks Rīgā, Aizkrauklē, Ludzā, Rēzeknē, Ventspilī un Gulbenē.
LDDK Biznesa resursu centrs, sadarbībā ar augsti kvalificētiem nozares ekspertiem un profesionāļiem, piedāvā trīs mācību programmas, kas katra ilgst trīs dienas:
1. „Divpusējais un trīspusējais sociālais dialogs un cilvēkresursu vadība”,
2. „Pašvaldību attīstības vadība un publiskās – privātās partnerības veicināšana”,
3. „Uzņēmuma attīstība un korporatīvā sociālā atbildība”.

Visas trīs mācību programmas darba devēju organizāciju biedriem un pārstāvjiem ir pieejamas bez maksas. Dalībnieki saņems aktuālākos materiālus gan elektroniski, gan izdales veidā, kā arī katras mācību programmas noslēgumā tiks pasniegti apliecinoši sertifikāti. Mācību programmās ietvertas lekcijas ar atvērta tipa diskusijām par mācību tēmu.

Pirmās programmas „Divpusējais un trīspusējais sociālais dialogs un cilvēkresursu vadība” Ludzā sāksies 12.septembrī un „Uzņēmuma attīstība un korporatīvā sociālā atbildība” Rīgā sāksies 13.septembrī.
Detalizēta informācija par visu mācību programmu norises vietām un datumiem regulāri tiek atjaunota un ir pieejama LDDK mājas lapā www.lddk.lv un mājas lapā http://www.comperio.lv/?id=346.
Pieteikšanās nosūtot pieteikuma anketu pa e-pastu [email protected]. Tālruņi uzziņām: 26569525, 29112228.

Informācijai:
Mācības notiek Eiropas Sociālā fonda un Latvijas valsts finansētā projekta „LDDK administratīvās kapacitātes stiprināšana reģionos” (id.Nr. 1DP/1.5.2.2.1./08/IPIA/SIF/002/02) ietvaros. Mācību programmas nodrošina SIA „Comperio”. Šīs mācību programmas tiks piedāvātas līdz 2014.gada beigām visā Latvijā.
LDDK Biznesa resursu centrs darba devējiem piedāvā bezmaksas kursus, seminārus, praktiskus materiālus, pētījumus un rīkus profesionālajai pilnveidei un uzņēmumu/ organizāciju darbības pilnveidei. Lai Jūs būtu pirmie, kas uzzina par jaunākajām iespējām darba devējiem, aicinām sekot mums:
·         www.twitter.com tīklā: http://twitter.com/#!/LDDK_BRC
·         www.draugiem.lv izveidotajā lapā: http://www.draugiem.lv/lddk-brc

Informācijai par darba devēju apmācībām:
Gunta Misāne, SIA „Comperio” valdes priekšsēdētāja
Tālr.: 29115356 [email protected],

coloring.cool