LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Pirmdiena, 2021. gada 21. jūnijs
Monvīds, Egita, Emīls
Ludza
Partly sunny
26°C
 
A A A

Gaidāmie Ziemassvētku un Jaungada pasākumi un aktivitātes

Ziemassvētku pasākumi un aktivitātes Ludzas novadā:

Biedrība “Kira” no 19. – 30. decembrim aicina apmeklēt ”Ziemassvētku Vecīša birojnīcu” (vieta pasākumiem un fotosesijām) Ludzas Bērnu un jauniešu centrā (Tirgus ielā 22). Aicinām iepriekš pieteikties sazinoties ar BJC administrāciju. Aktivitāte tapusi sadarbībā ar Ludzas novada pašvaldību, biedrību “Līdzdalībai nav vecuma” un Ludzas novada BJC. Biedrības “Kira”, “Līdzdalībai nav vecuma” un Bērnu un Jauniešu centrs ir parūpējušies par skaisti izdekorētām telpām, taču par visu pārējo (piemēram, foto tehniku) būs jāparūpējas pašiem.

Pirmajos Ziemassvētkos, 25. decembrī, Ludzas novadā gaidāmi vairāki pasākumi :

-plkst. 14.00 Pildas Tautas namā – svētku koncerts “Prieks lai visus ielīksmo!”. Turpinājumā – plkst. 22.00 notiks balle. Spēlēs Aigars Kaupužs.

-plkst. 14.00 Nirzas Tautas namā  notiks  bērnu pasākums “Ziemassvētku brīnumi “;

-plkst. 14.00 Isnaudas Tautas namā notiks Ziemassvētku pasākums bērniem, pasākuma ietvaros Ludzas novada BJC kustību teātris sadarbībā ar biedrību “Teātri azotē” rādīs izrādi “Kur kamoliņš ripo”, piedalīsies Isnaudas bērnu amatierteātris “Kaktuss” un bērnu deju kolektīvs “Isnaudiņa”;

-plkst. 14.00 Ņukšu Tautas namā notiks Ziemassvētku koncerts “Priecīgus Ziemassvētkus!”

-plkst. 19.00 Istras Tautas namā – Ziemassvētku balle ar groziņiem, programmā – Ziemassvētku parodijas pasaka “Pelnrušķīte – atjaunotā versija”.  Spēlēs Žanis Voskāns.

Otrajos Ziemassvētkos, 26. decembrī, svinēsim svētkus Ludzā!

    -plkst. 15. 00 Ludzas Tautas namā – Ziemassvētku koncertprogramma “Kluso nakšu noslēpums”. Pēc tradīcijas, seniori tiek aicināti uz kafijas tasi.

  • 29. decembrī,

– plkst. 14.00 Ņukšu Tautas namā notiks eglīte bērniem “Salatētis ciemos sauc”. Pēc pasākuma diskotēka bērniem.

  •  30. decembrī,

– plkst. 12.00 “Gada noslēguma pasākums” Nirzas bibliotēkā.

Jaungada pasākumi un aktivitātes Ludzas novadā:

Jaungada naktī, 1. janvārī

plkst. 00.30, Ludzā, pilsētas centrālajā laukumā, pie Lielās egles, sagaidīsim Jauno 2020. gadu ar salūtu un svētku uzrunām. Turpinājumā – Jaungada diskoballe Ludzas Tautas namā.

plkst. 01.00 Pildas Tautas namā notiks Jaungada diskoballe. Konkursi, atrakcijas, mūzika visām paaudzēm un dejas līdz rītam! Plašāk par pasākumu lasiet novada mājaslapā.

plkst. 01.00 Istras Tautas nams aicina uz Jaungada diskotēku. Ņemiet līdzi groziņu un labu garastāvokli!

 

coloring.cool