LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Pirmdiena, 2021. gada 21. jūnijs
Monvīds, Egita, Emīls
Ludza
Clear
20°C
 
A A A

Ludzas Mūzikas skolai veicas?

 

Kāds teiks, nu Ludzas Mūzikas skolai veicas, jau kuru gadu pēc kārtas tiek apstiprināti projekti par jaunu mūzikas instrumentu iegādi. Nē taču, tā nav veiksme, tas ir mērķtiecīgs, uzcītīgs darbs, pūles un sasniegumi, jo Ludzas Mūzikas skola ir orientēta un strādā uz rezultātu. Ludzas mūzikas skolas audzēkņi veiksmīgi startē daudzos konkursos, sacenšoties ar tādām mūzikas skolām kā Staņislava Broka Daugavpils mūzikas vidusskola, Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas skola, Jāņa Ivanova Rēzeknes mūzikas vidusskola un daudzām citām, dažreiz pat apsteidzot šo skolu audzēkņus. Ievērojami sasniegumi gan dziedātājiem, gan akordeonistiem, vijolniekiem, flautistiem un protams pianistiem. Kas gan var iepriecināt skolas audzēkņus, protams jauni mūzikas instrumenti.

Ludzas Mūzikas skola arī šogad piedalījās projektu konkursā un arī šoreiz visiem par lielu prieku projekts tika atbalstīts, skola savā īpašumā iegūs jaunu mūzikas instrumentu – pianīnu ESSEX EUP-116 E.

Gan izglītojamie, gan pedagogi priecājas un atzīst, ka ļoti svarīgi iegādāties jaunus mūzikas instrumentus, jo tie nolietojas. Ne visi vecāki spēj saviem bērniem nopirkt instrumentus, tāpēc ir svarīgi, lai skola spētu nodrošināt audzēkņiem labus instrumentus, jo tas ir viens no svarīgākajiem priekšnoteikumiem bērnu spēju attīstībai un mākslinieciskā snieguma izaugsmei.

Valsts Kultūrkapitāla fonda mērķprogrammas „Mūzikas un dejas mākslas izglītības iestāžu materiāli tehniskās bāzes uzlabošana” projekts „Ludzas Mūzikas pamatskolas materiāli tehniskās bāzes uzlabošana mūzikas izglītības pilnveidošanai”

Šis projekts tiek realizēts ar Valsts Kultūrkapitāla fonda un Ludzas novada pašvaldības finansiālu atbalstu

Projektu vadītāja

Ilona Mekša

 

coloring.cool