Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Ceturtdiena, 2020. gada 26. novembris
Sebastians, Konrāds, Sebastijans
Ludza
Mostly cloudy
4°C
 
A A A

Aktuāli par Ludzas novada pašvaldības administrācijas darbu ārkārtas situācijas laikā

 

Ministru kabinets lēmis, ka no 9. novembra līdz 6. decembrim valstī tiek izsludināta ārkārtējā situācija, līdz ar to, epidemioloģiskās drošības nolūkā, aicinām ar pašvaldības vadību, tās speciālistiem sazināties attālināti.

Lai ievērotu valstī noteiktos piesardzības pasākumus sakarā ar Covid 19 infekcijas izplatību, pēc iespējas, aicinām pašvaldības pakalpojumus izmantot neklātienes formā:

  • Ar pašvaldības vadību, tās darbiniekiem aicinām sazināties, izmantojot e-pastus vai tālruņus, tie ir pieejami www.ludza.lv
  • Dokumentus aicinām iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu: [email protected] vai pa pastu: Raiņa iela 16, Ludza, Ludzas novads, LV-5701, vai atstājot tos Klientu apkalpošanas centrā.

Ludzas novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs apmeklētājiem ir pieejams katru darba dienu, no pirmdienas līdz piektdienai, no pulksten 8:00 līdz 17:00.

  • Iedzīvotāji ir aicināti izmantot portāla lv e-pakalpojumus. Īpaši tas attiecas uz dažādu pabalstu pieteikšanu, dzīvesvietas deklarēšanu, dažādu izziņu saņemšanu no valsts reģistriem. Tieši tāpat elektroniski var nosūtīt iesniegumu jebkurai iestādei, iesniegt gada ienākumu deklarāciju u.c.

Dzimtsarakstu nodaļa turpina veikt dzimšanas vai miršanas fakta reģistrāciju tikai pēc iepriekšēja pieraksta:

Dzimtsarakstu nodaļa turpina klātienē veikt dzimšanas vai miršanas fakta reģistrāciju tikai pēc iepriekšēja pieraksta. Konsultācijām – zvanīt uz: 65707418 vai rakstīt uz: [email protected].

Informējam, ka laika posmā no 2020. gada 10. novembra līdz 6. decembrim , Ludzas novada pašvaldības KASE iedzīvotājus neapkalpos.

Atgādinām, ka ienākot Ludzas novada pašvaldības ēkā, apmeklētājiem obligāti jālieto sejas maska!

Ludzas novada pagastos:

Ludzas novada pagastos klientu apkalpošana notiek pēc iepriekšēja pieraksta. Arī kases strādās pēc iepriekšēja pieraksta. Ar pagasta pārvaldes vadītājiem un darbiniekiem var sazināties caur e-pastiem vai tālruņiem, tie ir pieejami ŠEIT

Plašāka informācija par epidemioloģiskās drošības pasākumiem Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai pieejama Slimību profilakses un kontroles centrs tīmekļa vietnē: www.spkc.gov.lv un www.covid19.gov.lv 

Aicinām rūpēties par savu un apkārtējo cilvēku veselību!

 

coloring.cool