LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Otrdiena, 2017. gada 24. janvāris
Krišs, Eglons, Ksenija
Ludza
Rain and snow
1°C
 

Pašdarbības kolektīvi

Dejas

Tautas nams

Kolektīva nosaukums

Diena

Mēģinājums

Ņukšu TN Deju kolektīvs „KLIP-KLAP” Otrdiena 18.30
Piektdiena 18.30
Pildas TN Bērnu deju grupa „Ritms” Pirmdiena 17.00
Līnijdejas „Soli pa solim” Pirmdiena 18.30
Isnaudas TN Vidējās paaudzes deju kolektīvs „ISNAUDA” Pirmdiena 19.00
Ceturtdiena 19.00
Ludzas TN Deju kolektīvs „Atvasītes” Otrdiena 15.00
Ceturtdiena 15.00
Deju kolektīvs „Atvasara” Otrdiena 19.00
Deju kolektīvs „Reizē” Pirmdiena 19.00
Ceturtdiena 19.00
Deju kopa „Priecīgās vecmāmiņas” Ceturtdiena 17.00
Sporta deju klubs “Orhideja” Piektdiena 17.00
Deju kolektīvs “Žeperi” Sestdienās un svētdienās pēc atsevišķa grafika

Teātris, skatuves māksla

Tautas nams

Kolektīva nosaukums

Diena

Mēģinājums

Ņukšu TN Dramatiskais kolektīvs Ceturtdiena 18.00
Svētdiena 10.00
Pildas TN Amatierteātris „Vysaidi” Trešdiena 16.30
Isnaudas TN Bērnu dramatiskais kolektīvs „KAKTUSS” Trešdiena 17.00
Sestdiena 15.00
Dramatiskais kolektīvs „ISNAUDA” Otrdiena 18.00
Svētdiena 15.00
Daiļrunātāju kopa „Vācelīte” Trešdiena 19.00
Istras TN Amatierteātris „Nezolotaja molodež” Trešdiena 15.00
Ceturtdiena 17.00
Sestdiena 13.00
Leļļu teātris „Teremok” Otrdiena 13.00
Ceturtdiena 14.00
Nirzas TN Amatierteātris „Nierzas zīds” Svētdiena 17.00
Ludzas TN Krievu teātra trupa Pirmdiena 17.00
BJC Skatuves mākslas studija “Pepilota” Piektdiena 17.30
Svētdiena 12.30

Dziedāšana, mūzika

Tautas nams

Kolektīva nosaukums

Diena

Mēģinājums

Ņukšu TN folkloras kopa „Rīkšova” Otrdiena 17.00
Ceturtdiena 17.00
Svētdiena 11.30
Sieviešu vokālais ansamblis “Olūteņš” Piektdiena 17.00
svētdien 15.00
Bērnu folkloras kopa Sestdiena 10.00
Svētdiena 13.30
Pildas TN Muzicējošā grupa Trešdiena 14.00
Vidējās paaudzes sieviešu vokālais ansamblis “RADUGA” Trešdiena 19.00(līdz 31.05.)
sieviešu vokālais ansamblis “Nianse” Otrdiena 18.00
Isnaudas TN Folkloras kopa „ISNAUDA” Piektdiena 19.00
Svētdiena 17.00
Vokālais ansamblis „NEMIERS” Otrdiena 18.00
Svētdiena 15.00
Ludzas TN Jauktais koris „Austrumstīga” Trešdiena

(Mūzikas skolā)

17.30
Senioru ansamblis “Sarmas zieds” Pirmdiena

(grimētava)

13.00
Folkloras kopa „Dzeipori” Trešdiena 17.00
Sieviešu vokālais ansamblis „Iedvesma” Sestdiena

(PII “Rūķītis”)

10.00
Pūtēju orķestris „Ludza”         Pirmdiena 18.00
Trešdiena 19.00
Rundēnu TN Vokālais ansamblis „Čiekuriņi” Trešdiena 17.00
Istalsnas klubs Vokālais ansamblis Piektdiena 19.00
Istras TN Vokālais ansamblis „Kaprīze” Trešdiena 17.00
Piektdiena 17.00
Vokālais ansamblis „Varavīksne” Sestdiena 15.00
Senioru trio „Retro” Pirmdiena 15.00
Duets „Lirika” Pirmdiena 16.00
Nirzas TN Vokālais ansamblis „Pīlādzītis” Otrdiena 17.00
Etnogrāfiskais ansamblis „Raipole” Otrdiena 18.30