LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Sestdiena, 2019. gada 19. janvāris
Alnis, Andulis
Ludza
Mostly cloudy
-5°C
 
A A A

Šonedēļ saskaņošanai tiks nodots peldbaseina būvprojekts

Pagājušajā nedēļā noritēja darba apspriede par Ludzas pilsētas ģimnāzijas peldbaseina projektēšanu un būvniecību. Sanāksmē piedalījās Ludzas novada pašvaldības vadība un SIA “Arčers” projekta vadītājs Edgars Širvis.

Ludzas novada domes priekšsēdētāja vietnieks attīstības jautājumos Aivars Meikšāns informē, ka sanāksmē galvenokārt tika apspriesti peldbaseina būvprojekta izstrādes un būvniecības termiņi. Peldbaseina projektēšanas darbi ievilkās, jo tika meklēti labāki tehnoloģiskie un būvkonstrukciju risinājumi. Edgars Širvis apliecināja, ka tehniskās dokumentācijas izstrāde praktiski jau pabeigta, un 18.maijā būvprojekta galīgā redakcija tiks iesniegta izskatīšanai un saskaņošanai Ludzas novada pašvaldībā.

Pēc būvprojekta saskaņošanas tiks veikta arī būvekspertīze un akceptēšana būvvaldē. Uzreiz pēc tehniskā projekta akceptēšanas tiks uzsākti būvdarbi.

Jau vēstīts, ka peldbaseins tiks būvēts Miglinīka ielā 27, Ludzā. Būvdarbus plānots paveikt līdz 2019.gada 15.februārim. Baseina projektēšanas, būvniecības un autoruzraudzības darbiem paredzēti 1 967 027,17 EUR (bez PVN).

Svetlana Rimša,

Ludzas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību vadītāja

coloring.cool