Cloudy
2°C

A A A

“Latgols” dāmām zaudējums salaspilietēm un uzvara pār LSPA

Aizvadītās nedēļas nogalē Ludzas “Latgols” sieviešu komandai bija divas spēles Latvijas čempionātā. Spēlē pret Salaspils SS ludzānietes zaudēja, bet spēlē pret LSPA izcīnīja uzvaru. Par to informē Latvijas Handbola federācija savā mājaslapā www.handball.lv/.

11. novembra vakarā Latvijas čempionātā sievietēm pie otrā panākuma tika Salaspils sporta skolas handbolistes, kas savā laukumā ar 33:29 pieveica iepriekšējās sezonas bronzas medaļnieci Ludzas “Latgols”, pārtraucot arī četru zaudējumu sēriju. “Latgols” pirms šī dueļa ar astoņiem punktiem bija ceturtajā pozīcijā. Pirmā apļa spēlē pirms divām nedēļām ludzānietes pārliecinoši pārspēja Salaspili ar 38:23.
Sestdienas duelī starp Salaspils un “Latgols” līdz pat pirmā puslaika vidum norisinājās līdzīga cīņa, pārmaiņus vadību pārņemot katrai no komandām. Būtisks pavērsiens spēlē notika puslaika pēdējās 14 minūtēs, kad salaspilietes veica iespaidīgu 11:2 izrāvienu un no sev nelabvēlīgā 8:9 panāca 19:11. Pēc pārtraukuma “Latgols” sāka mērķtiecīgu atspēlēšanos, kas arī lielā mērā izdevās, astoņu minūšu laikā sadeldējot salaspiliešu pārsvaru uz pusi – 22:18. Ludzāniešu ofensīvu piebremzēja Salaspils komandas pieprasītais minūtes pārtraukums, pēc kura mājinieces guva trīs vārtus pēc kārtas, panākot +7 (25:18). Turpinājumā viešņām vēl vairākkārt izdevās pietuvoties līdz četru vārtu attālumam, taču ne tuvāk. Salaspils sporta skolas handbolistes izcīnīja uzvaru ar 33:29, izcīnot otro panākumu šosezon un pārtraucot četru zaudējumu sēriju.

Salaspils SS – SK Latgols 33:29 (19:11)
Salaspils: Potapova 11/1, Salmane 7/4, Bērtiņa 5, Agarkova 4, Kozlova 2, Umjarova 2, Borisanova 1, Kalva 1.
Latgols: Rutkovska 10/2, Daņiļenko 6, Bindemane 3, Haindrava 3, Sidorova 3, Kukurāne 3, Matisāne 1.

Latvijas čempionātā sievietēm 12. novembrī “Latgols” spraigā cīņā pārspēja LSPA.

Latvijas čempionātā sievietēm bez uzvarām esošā LSPA komanda (0-6) savā laukumā uzņēma Ludzas “Latgolu” (4-3), kam pirmajā aplī bija zaudēts ar 17:32. Šoreiz spēle izvērtās krietni sīvāka.
Pirmā puslaika pirmās 15 minūtes aizritēja ļoti līdzīgā cīņā, nevienai no komandām neiegūstot vairāk par divu vārtu pārsvaru. Puslaika noslēdzošo desmitminūti ar 11:9 vadību iesāka “Latgols”, taču atlikušajā laikā līdz pārtraukumam krietni veiksmīgāk nospēlēja LSPA un ar izrāvienu 7:2 nokārtoja sev triju vārtu pārsvaru pēc pirmajām 30 minūtēm – 16:13.
Otrā puslaika sākumā LSPA veiksmīgu noturēja vadību, taču laika posmu no 35. līdz 42. minūtei zaudēja ar 0:5 un no 18:15 nokļuva iedzinējos ar 18:20. Atguvušas vadību “Latgols” handbolistes turpināja darboties pārliecinošāk. Lai arī ļāva rīdziniecēm vairākkārt līdzsvarot rezultātu (22:22, 25:25), izšķirošajos brīžos viešņas nodemonstrēja saturīgāku sniegumu, pēdējās astoņas minūtes noslēdzot ar pieciem bezatbildes vārtiem un izcīnot uzvaru ar 30:25.

LSPA – SK Latgols 25:30 (16:13)
LSPA: Makarova 7/2, E. Balanda 5, Daukste 4, Saveļjeva 3, V. Balanda 2, Dž. Liepiņa 1, J. Liepiņa 1, Millere 1, Mārtiņa 1.
Latgols: Kukurāne 8, Daņiļenko 5/1, Rutkovska 5/2, Bindemane 4, Haindrava 4, Sidorova 3, Matisāne 1.

Nākamā mūsu komandas spēle – 26. novembrī Ulbrokā pret Stopiņu NHK.