LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Sestdiena, 2019. gada 16. februāris
Jūlija, Džuljeta
Ludza
Mostly cloudy
4°C
 
A A A

Bāriņtiesa

LUDZAS NOVADA BĀRIŅTIESAS ĒTIKAS KODEKSS

Ludzas novada bāriņtiesas pārskats par 2016. gadu

 

Ludzas novada Bāriņtiesa

Adrese Darbinieka amats Darbinieka vārds, uzvārds Kontakttālrunis E-pasta adrese

Raiņa 16, 1. stāvā

Raiņa 16, Ludza, Ludzas novads, LV-5701

priekšsēdētāja Iveta Gajevska
65707076

29285407

iveta.gajevska@ludza.lv

priekšsēdētājas vietniece Ilona Poikāne
65707076
ilona.poikane@ludza.lv
psiholoģe Vineta Čepule
65707076
 

vineta.cepule@ludza.lv

vecākais lietvedis,

bāriņtiesas loceklis

Raitis Osipovs
65707076
 

 raitis.osipovs@ludza.lv

       
Pagastos bāriņtiesas locekle Isnaudas pagastā Ināra Anča 65729110 inara.anca@ludzaspils.lv 
bāriņtiesas locekle Istras pagastā Larisa Greidāne 65729507   larisa.greidane@ludza.lv
bāriņtiesas locekle Pildas un Pureņu pagastā Vera Raciborska

65728200;

65729419

 vera.raciborska@ludza.lv

 

bāriņtiesas locekle Rundēnu un Nirzas pagastā Valentīna Hiščenko 65729736  

 valentina.hiscenko@ludza.lv

bāriņtiesas locekle Cirmas pagastā Lilita Rudzinska 65729300   lilita.rudzinska@ludza.lv
bāriņtiesas locekle Briģu pagastā Aina Fjodorova 65729507   aina.fjodorova@ludza.lv
bāriņtiesas locekle Ņukšu pagastā Marija Kotova
65729493  marija.kotova@ludza.lv 

 

coloring.cool